Zakład usług ogólnobudowlanych » Informacje o firmie
Kontakt z nami
WODGAZ - INSTAL
Zakład usług ogólnobudowlanych
ul. Wola Kiełpińska 32
05-140 Serock

Mapka dojazdowa
Zobacz w powiększeniu

(Kliknij na mapkę, aby zobaczyć powiększenie)

Dodatkowe opcje
  • Poleć ofertę firmy znajomemu
Informacje o firmie
Cieszymy się, że odwiedzili Państwo naszą stronę internetową. Przedsiębiorstwo WODGAZ - INSTAL, istniejące od końca 2006 roku to firma ogólno-budowlana, specjalizująca się w wykonywaniu instalacji sanitarnych, wodnych, gazowych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Prowadzimy również sprzedaż węgla oraz drewna opałowego, z możliwością jego załadunku, transportu oraz rozładowania. Oferta handlowo-usługowa naszej firmy skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, gospodarstwa indywidualne, jaki i przedsiębiorstwa oraz instytucje.

Zakład ogólnobudowlany WODGAZ - INSTAL świadczy usługi z zakresu instalacji wraz z przygotowaniem projektu w budynkach jednorodzinnych, firmach i halach przemysłowych. Nasze instalacje wykonujemy w materiałach: miedź, plastyk i stal.

Wykonujemy m. in.
  • instalacje gazowe (CO)
  • instalacje gazu płynnego
  • instalacje sanitarne
  • instalacje wodno-kanalizacyjne
Prowadzimy także sprzedaż artykułów instalacyjnych czołowych światowych producentów. Możemy zrealizować każde zamówienie w sposób kompleksowy, począwszy od przygotowania projektu, poprzez zakup podzespołów, aż do finalnego wykonania instalacji.

Ofertę usługową naszej firmy uzupełnia prowadzona sprzedaż materiałów opałowych, w zakresie dostarczania surowca węglowego oraz drewna. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć praktycznie na każdą Państwa potrzebę, związaną z szeroko rozumianym opałem, wykorzystywanym do ogrzewania domów i mieszkań.

Od 10 września 2010 posiadamy również licencjonowane uprawnienia na wykonywanie krajowego transportu drogowego, dotyczące przewozu towarów, o numerze 0132969.

O sile i przewadze konkurencyjnej naszej firmy świadczy doświadczenie i wykwalifikowanie specjalistów oraz terminowe, rzetelne i profesjonalne realizowanie oferowanych usług. Zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci potwierdzają certyfikaty, uzyskane przez przedsiębiorstwo WODGAZ - INSTAL:

WODGAZ - instal

WODGAZ - instal
Zapraszamy Państwa serdecznie od zapoznania się z naszą ofertą.