Zakład usług ogólnobudowlanych » Usługi » Instalacje gazowe
Nasza oferta

Dane kontaktowe
WODGAZ - INSTAL
Zakład usług ogólnobudowlanych
ul. Wola Kiełpińska 32
05-140 Serock

Mapka dojazdowa
Zobacz w powiększeniu

(Kliknij na mapkę, aby zobaczyć powiększenie)

Dodatkowe opcje
  • Poleć ofertę firmy znajomemu
Instalacje gazowe
Minęły już czasy, kiedy instalacja gazowa wydawała się jej właścicielom poważnym zagrożeniem. Dziś gaz słusznie cieszy się opinią paliwa taniego, przyjaznego dla środowiska oraz bezpiecznego. Jednakże, aby rzeczywiście tak było, domowa instalacja gazowa musi być wykonana profesjonalnie i starannie.

Gaz jest paliwem bezpiecznym, jeśli następuje jego umiejętne doprowadzenie, użytkowanie oraz wykorzystanie. Przedsiębiorstwo WODGAZ - INSTAL wykonuje instalacje gazowe gazu ziemnego oraz przyłącza do budynków jednorodzinnych, firm i halach przemysłowych. Instalacje wykonujemy z takich materiałów, jak: miedź, plastyk i stal.

O zachowaniu najwyższych standardów jakości w realizacji usług z zakresu instalacji gazowych świadczy przede wszystkim to, że:
  • stosowane przez nas przewody są zabezpieczane przed korozją,
  • sprawdzamy, czy pomieszczenia w których występują przybory gazowe mają odpowiednią wentylację,
  • dbamy również o to, aby połączenia między rurami były wykonane z odpowiednich łączników, oraz aby były one starannie uszczelnione.
Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w sposób kompleksowy, począwszy od sporządzenia projektu, poprzez zakup poszczególnych podzespołów, aż do ostatecznego wykonania docelowej instalacji.

Doprowadzamy przyłącza instalacji gazowych do urządzeń grzewczych między innymi takich producentów, jak:


Galeria zdjęć