Zakład usług ogólnobudowlanych » Usługi » Instalacje gazu płynnego
Nasza oferta

Dane kontaktowe
WODGAZ - INSTAL
Zakład usług ogólnobudowlanych
ul. Wola Kiełpińska 32
05-140 Serock

Mapka dojazdowa
Zobacz w powiększeniu

(Kliknij na mapkę, aby zobaczyć powiększenie)

Dodatkowe opcje
  • Poleć ofertę firmy znajomemu
Instalacje gazu płynnego
Gaz płynny, a w szczególności mieszanina C, znany jako propan techniczny jest czystym ekologicznie i oszczędnym w użytkowaniu źródłem energii. Powstając w sposób naturalny oraz w procesie rozfrakcjonowania ropy naftowej transportowany i magazynowany jest w stanie ciekłym. Gaz płynny wykorzystywany jest przez gospodarstwa domowe, rzemiosło, przemysł, handel, rolnictwo, gastronomię, domy wczasowe i wszędzie tam, gdzie potrzebujecie Państwo energii.

Znanych jest ponad 2000 sposobów spożytkowania gazu płynnego, w tym do podgrzewania, przygotowania ciepłej wody, gotowania, suszenia, czy w końcu hartowania, lutowania lub cięcia. Gaz płynny ma największą wartość opałową ze wszystkich dostępnych na rynku źródeł energii.

Instalacje gazu płynnego
O ekonomiczności decydują koszty inwestycji, koszty konserwacji oraz stopień wykorzystania instalacji w ciągu sezonu. Odbiorniki gazowe zasilane są fazą gazową ze zbiornika, która samoczynnie odparowuje z lustra cieczy pobierając ciepło z otoczenia. Faza gazowa poddana procesorowi spalania nie wydziela do atmosfery szkodliwych zanieczyszczeń w postaci związków siarki, tlenku węgla, azotu czy metali ciężkich.

Gaz płynny pokrywa pełne zapotrzebowanie na energię cieplną i jest także idealnym rozwiązaniem w przypadku modernizacji instalacji grzewczych. Tam, gdzie borykacie się Państwo z problemami angażowania niesolidnej obsługi oraz panującym brudem i bałaganem podczas eksploatacji istniejących systemów grzewczych. Nasze źródło energii pozwoli te problemy rozwiązać. Z roku na rok zwiększa się krąg użytkowników gazyfikacji bezprzewodowej, czyli odbiorców zaopatrywanych przez DRAGONGAZ w propan techniczny. Dostawy uzależnione są jedynie od możliwości dojazdu transportu kołowego.

Instalacje gazu płynnego
INDYWIDUALNE GOSPODARSTWA DOMOWE
Ogrzewanie mieszkań przy zastosowaniu pieców centralnego ogrzewania jedno-lub dwufunkcyjnych
  • Dostarczanie ciepłej wody, za pomocą pieców z zasobnikiem, pieców dwufunkcyjnych, przepływowych grzejników wody lub bojlerów gazowych
  • Zasilanie kuchni, grilli, grzejników, kominków
  • Oświetlenie terenów przydomowych lampami gazowymi
Instalacje gazu płynnego
Firma WODGAZ - INSTAL do Państwa dyspozycji oddaje najnowocześniejsze rozwiązania techniki grzewczej i instalacyjnej. Sposób uzyskania znacznych oszczędności energii przybliżą Państwu zasady ekonomicznej eksploatacji instalacji gazu płynnego:
  1. Dobra lub bardzo dobra izolacja termiczna obiektów,
  2. Nowoczesne urządzenia grzewcze o wysokim stopniu sprawności,
  3. Instalacje z zaworami termostatycznymi,
  4. Instalacje z regulacją centralną pogodową i programatorem tygodniowym.
Galeria zdjęć