Zakład usług ogólnobudowlanych » Sprzedaż » Sprzedaż drewna » Sprzedaż drewna - Jesion
Nasza oferta

Dane kontaktowe
WODGAZ - INSTAL
Zakład usług ogólnobudowlanych
ul. Wola Kiełpińska 32
05-140 Serock

Mapka dojazdowa
Zobacz w powiększeniu

(Kliknij na mapkę, aby zobaczyć powiększenie)

Dodatkowe opcje
  • Poleć ofertę firmy znajomemu
Sprzedaż drewna - Jesion
Jesion to drewno o wysokiej kaloryczności, które również posiada bardzo dobrą wartość opałową, podobnie jak drewno dębowe i bukowe. Jednakże w odróżnieniu od buku czy dębu Jesion przesycha znacznie szybciej. Drewno jesionowe po uzyskaniu odpowiedniej wilgotności dobrze się pali, dając przy tym bardzo małą ilość dymu.

Ponadto, ze względu na dużą twardość Jesion jest ogólnie uznawany za drewno szlachetne. Przewidywany czas jego suszenia to ok. 2 lata, a szacunkowa wartość opałowa wynosi: 2100 kwh/mp i 4,2 kwh/kg.

Oferowane przez nas drewno jest cięte standardowo na długości ok. 35 - 40 cm i połupane w szczapy. Jesteśmy również w stanie przygotować inne wymiary, bez dodatkowych kosztów. Szczapy poniżej 25 cm długości liczymy w metrach nasypowych.

W ramach oferowanych usług transportowych, możemy zapewnić Państwu również dowóz drewna do wskazanej lokalizacji. Zapraszamy serdecznie do telefonicznej konsultacji, w celu określenia precyzyjnego kosztu transportu.

Sprzedaż opału - drewno - Jesion Sprzedaż opału - drewno - Jesion Sprzedaż opału - drewno - Jesion Sprzedaż opału - drewno - Jesion