Zakład usług ogólnobudowlanych » Sprzedaż » Sprzedaż drewna » Sprzedaż drewna - Grab
Nasza oferta

Dane kontaktowe
WODGAZ - INSTAL
Zakład usług ogólnobudowlanych
ul. Wola Kiełpińska 32
05-140 Serock

Mapka dojazdowa
Zobacz w powiększeniu

(Kliknij na mapkę, aby zobaczyć powiększenie)

Dodatkowe opcje
  • Poleć ofertę firmy znajomemu
Sprzedaż drewna - Grab
Grab jest klasycznym gatunkiem opałowym twardego drewna, pochodzącym od drzew liściastych. Drewno grabowe cechuje się wysoką kalorycznością oraz gęstością, przez co posiada jedną z najwyższych wartoœci opałowych. Po wysuszeniu Grab spala się najlepiej i najdłużej, pozostawiając po sobie niewiele popiołu. Dzięki bardzo wysokiej wartości opałowej, drewno grabowe uważane jest za najlepszy surowiec, przeznaczony do spalania w kominku.

Grab zaliczany jest do grupy drewna o niskiej zawartości wody w stanie świeżym. Mimo to, ze względu na jego zwartość trudno jest ją odparować. Jednakże, w odróżnieniu na przykład od brzozy grab pali się trzy razy dłużej.

Oferowane przez nas drewno jest cięte standardowo na długości ok. 35 - 40 cm i połupane w szczapy. Jesteśmy również w stanie przygotować inne wymiary, bez dodatkowych kosztów. Szczapy poniżej 25 cm długości liczymy w metrach nasypowych.

W ramach oferowanych usług transportowych, możemy zapewnić Państwu również dowóz drewna do wskazanej lokalizacji. Zapraszamy serdecznie do telefonicznej konsultacji, w celu określenia precyzyjnego kosztu transportu.

Sprzedaż opału - drewno - Grab Sprzedaż opału - drewno - Grab